Всього 2032 людини

Літературна конференція «Світові письменники, які підтримують Україну».

Дата: 16 квітня о 10:36, Оновлено 16 квітня о 13:45
122 перегляда

Учні 9-А та 8-А класу провели літературну конференцію «Світові письменники, які підтримують Україну». У виступах учнів було зазначено, що 163 Нобелівські лауреати, серед них 7 письменників, висловили свою підтримку українському народу в російсько-українській війні, засудивши дії російського агресора.

Фото конференції ТУТ

Повномасштабне військове вторгнення росії в Україну стало точкою єднання чи не всього світу. Увесь світ надає нам допомогу, запроваджуючи санкції, надаючи Україні зброю, амуніції.  Український спротив триває не лише на воєнному та дипломатичному фронті, а й на культурному. У сфері літератури реакція міжнародної спільноти найперше проявилася на рівні заяв окремих письменників і письменниць, які мають свій фронт підтримки українців. Митці привертають увагу десятків мільйонів своїх шанувальників до війни в Україні.

Учні 9-А та 8-А класу провели літературну конференцію «Світові письменники, які підтримують Україну».  У виступах учнів було зазначено, що 163 Нобелівські лауреати, серед них 7 письменників, висловили свою підтримку українському народу в російсько-українській війні, засудивши дії російського агресора.

Тільки така людина

могла почати війну, людина, в якої замість серця:

порожній патрон,

порожній пістолет,

руїна,

закривавлений мертвий голуб

Цікавими були розповіді про Стівена Кінга, «короля жахів», Ольгу Токарчук, Герту Мюллер, Ельфріде Єлінек, Джоанн Роулінг, Ніла Геймана та інших.  Звучала також розповідь про випускницю Понінківського НВК Світлану Моренець, яка уже 2 роки працює журналісткою в Лондоні, у журналі «The Spectator», пише про війну в Україні, бере участь у дебатах щодо війни і відстоює позиції України. Світлана цього року номінована на звання Молодий журналіст року у Великій Британії (2024).

Незважаючи на нелюдські вчинки загарбників, українське суспільство з вірою в самих себе, вірою в незалежну і вільну Україну об’єднане, продовжує плідно, не жаліючи себе, працювати для єдиної мети - перемоги над ворогом!

Слава кожному і кожній, хто своїми діями наближає нашу перемогу!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.