Всього 2028 чоловік

Новини

З 1 по 5 квітня у нашому ліцеї проходив Тиждень психології під назвою «П’ять днів у світі емоцій». Мета - створення в освітньому закладі умов для збереження і зміцнення психологічного здоров'я усіх учасників освітнього процесу.

Учні 9-А та 8-А класу провели літературну конференцію «Світові письменники, які підтримують Україну». У виступах учнів було зазначено, що 163 Нобелівські лауреати, серед них 7 письменників, висловили свою підтримку українському народу в російсько-українській війні, засудивши дії російського агресора.

Оголошення про конкурс проєктів «DIY Earth Day» видавництва MM Publications в Україні та компанії «Лінгвіст» для учнів 10 – 11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл.

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації — ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

28 березня Понінківський ліцей радо  відкрив свої двері для батьків та їхніх діток. На майбутніх учнів чекали цікаві локації та завдання.

Завершено роботу над спільним проєктом творчої групи вчителів математики, фізики, біології, хімії, географії та англійської мови з питання STEM-освіти в формуванні ключових компетентностей учнів під назвою "ЄВРОПЕЙСЬКЕ СМУЗІ"

Одна з основних стихій Всесвіту вода – є опорою, на якій тримається наша планета Земля. Вода – джерело життя. Недаремно ми відзначаємо 22 березня – Всесвітній день води.
Вода це обов’язковий компонент живих клітин, в живих клітинах вода складає від 50 до 97%. Обезводнення організму на 12 – 15% призводить до порушення обміну речовин, а якщо на 25%- до його загибелі.
Наша кров на 80 % складається з води. Вода регулює температуру тіла, зволожує повітря під час дихання, забезпечує транспортування кисню і поживних речовин до кожної живої клітини нашого тіла, захищає всі житттєво важливі органи, допомагає перетворити їжу на енергію, виводить шлаки та токсини з організму. Не випадково людина може прожити без їжі більше місяця, а без води - не більше семи днів.
22 березня під егідою Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній день водних ресурсів. Ідея проведення такого дня вперше була проголошена на Конференції ООН з охорони навколишнього середовища та розвитку, яка відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. З тих пір Всесвітній день водних ресурсів проводиться щорічно з метою зосередити увагу на важливості доступу до прісної води, а також пропагувати методи сталого використання прісноводних ресурсів.
Адже вода на Землі – буквально означає життя, і про це мають пам’ятати нетільки ті держави, де вода, через її нестачу, цінується на вагу золота, а, взагалі всі жителі нашої планети.
Щороку Всесвітній день водних ресурсів підкреслює певний новий аспект проблеми забезпечення прісною водою. Глобальні заходи, присвячені цій важливій темі в рамках святкування Всесвітнього дня водних ресурсів, пройдуть по всьому світу.
І сьогодні, 21 березня в Понінківському ліцеї учні із задоволенням пройшли квест «Вода - це основа життя». Учасники квесту отримали маршрутні листи, згідно яких відправилися на пошуки завдань до п’яти станцій,зокрема «Про майбутнє пам’ятай - воду ти оберігай!», «Подорож Україною», «Цікава фізика», фізкультхвилинка « Вода-не вода», «Хто у воді живе?» В кожній кімнаті на них чекали цікаві та пізнавальні завдання. По завершенню квесту відбулося нагородження переможців.

21 березня о 15:58 | Ращук В. В. | немає коментарів

20 березня - Міжнародний день щастя.

19 березня 2024 року у Понінківському ліцеї відбулась зустріч учнів 8-9 класів з інспектором сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області старшим лейтенантом поліції Васькевичем Романом Володимировичем та представниками громадського формування «Капеланський патруль».

Ні для кого не таємниця, що школа є не тільки місцем, де дітей навчають, а, насамперед, простором для їхнього повноцінного розвитку, осередком успішних, креативних і щасливих людей.

22 березня в Понінківському ліцеї відбудуться вибори Президента Учнівської Республіки.

До уваги батьків першокласників 2024/2025 навчального року!

Понінківський ліцей оголошує набір учнів до 1-го класу.

Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у змішаній формі: 02.03.2024 року – наукова конференція в режимі офлайн; 03.03.2024 року – постерний захист в дистанційному режимі.
Здобувачка освіти 11 класу - Даша ГУМЕНЮК (керівник Наталія КАРНАФЕЛЬ) посіла ІІІ призове місце.

У 10-Б класу відбулися захоплюючі дебати на надзвичайно актуальну тему - "Виїзд українців за кордон". Організатором та ініціатором стала Дрига Наталія Миколаївна, вчитель англійської мови. Дебати відбулися між двома командами на чолі з Плаксою Анною (команда ствердження) та Іваном Ярощуком (команда заперечення).

Із особливим піднесенням цьогоріч готуватися та брали участь у заходах до Дня рідної мови учні та вчителі Понінківського ліцею.

Сьогодні другий рік, як росія розпочала повномасштабний наступ на Україну.
23 лютого у Понінківському ліцеї відбувся захід приурочений річниці повномасштабного вторгнення країни агресора на нашу рідну Батьківщину.
Дякуємо учням 8-Б класу, їхньому класному керівнику Чаплінській Л.О. за підготовку та організації заходу.

21 лютого, у День рідної мови, здобувачі освіти 2-Б класу (кл.кер. Зеленська С.В.) пройшли квест "Рідну мову знай, себе поважай". Пройшовши всі сходинки, діти показали свої знання, вміння та любов до української мови.

Рідна мова – мати єдності, батько громадянства і сторож держави.

20 лютого в Понінківському ліцеї учні та вчителі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.