ПРО ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА «УЧНІВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ» ПОНІНКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

Date: 24 березня 2023 о 17:19, Refreshed 26 березня 2023 о 23:06

Цікавою подією життя нашого ліцею стали вибори Президента шкільного самоврядування, які були організовані та проведені 24 березня 2023 року .

Серед кандидатів у Президенти були: Гиндич Діана, учениця 9-А класу, Вознюк Дмитро, учень 9-Б класу, Щуцька Марія, учениця 10 класу та Ярощук Іван, учень 9-Б класу. У голосуванні взяли участь 66% учнів з 5 -11 класів.
Виборам передувала передвиборча агітаційна кампанія, під час якої вищезгадані кандидати змогли репрезентувати свої програми. Найбільшу кількість голосів виборців здобула Щуцька Марія, яка стала новим Президентом «Учнівської республіки» ліцею. Бажаємо переможниці наснаги на нові звершення!
Разом з виборами Президента ліцею відбувся традиційний День учнівського самоврядування. Учні 11-го класу побували у ролі вчителів, класних керівників та адміністрації школи. Виконуючи свої обов’язки, вони відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця. Весь освітній процес школи проходив під чітким контролем директора – Кушпіля Дмитра. Щоб уроки відбулися з дотриманням методик та були цікаві здобувачам освіти, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з темами уроків, які відповідали календарно-тематичному плануванню, самостійно складали конспекти, підбирали цікавий матеріал. Отже, «вчителі - дублери» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до Дня учнівського самоврядування.
Заключним акордом цього дня стала лінійка, на якій одинадцятикласники поділилися враженнями про проведений день в ролі вчителів.
День учнівського самоврядування – це хороша школа для кожного учня, яка приносить незабутні враження та життєвий досвід. Учні 11класу школи провели цей день на найвищому рівні. Дякуємо усім, хто посприяв проведенню цього свята, а особливо класному керівнику випускників – Гуцол Валентині Петрівні.