Total 2034 common:people_all_forms

ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ЗСУ

Date: 18 квітня 2022 о 12:50, Refreshed 18 квітня 2022 о 14:31

Великодня підтримка захисників країни

Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина,
У кожнім нашім «Я» - частина України.

Сьогодні Україна стогне від болю… Захлинаючись від крові своїх синів і дочок… Це не час Другої світової війни. Це – ХХІ століття!!! На очах всього світу від рашиських окупантів гинуть наші українці. Весь народ України об’єднався у велику родину, яка бореться за волю та незалежність своєї країни.
Напередодні Великодніх свят жителі нашого селища, вчителі, працівники та учні Понінківського НВК знову взяли активну участь у підготовці до відправки гуманітарної допомоги нашим захисникам ЗСУ.
Діти школи виготовили пасхальні листівки зі щирими побажаннями мужнім воїнам, намалювали для них малюнки та зробили оберегові ляльки.
Вчителі Понінківського НВК зібрали кошти та закупили харчові продукти. Велику безкоштовну допомогу надали приватні підприємці Сущенко Антон, Мороз Інна, Жовтун Надія, Щипакова Оксана, Гульчевська Людмила, Павлюк Тетяна, Гончарук Тамара.
Працівники шкільної кухні Осташевська Світлана, Полюшкевич Тетяна, Соболевська Наталія приготували багато м’ясних страв (домашні ковбаски, котлети, гречаники, лінивці тощо); солодкі млинці з сиром та маком; рибні консерви з товстолобика, якого дав приватний підприємець Філенко Михайло.
Ми не забули також про пасхальні подарунки на передову нашим героям. У цьому дуже допоміг нам постійний меценат школи та селища Слотюк Борис Олегович, який подбав про випічку духмяних пасочок. Вербною неділею вчителі школи дружно зібралися, щоб скласти пасхальні сюрпризи. У кожен святковий пакунок поклали пасочку, крашанки, цукерки, дитячу листівку і обов’язково гілочку свяченої верби.
Приготовлені страви, святкові подаруночки і кошти на паливо в розмірі 2000 грн передали отцю Григорію, який організував збір гуманітарної допомоги в селищі та разом з Багінським Дмитром доставив на передову.
Дякуємо всім, хто долучився до благодійної справи на славу і мир в Україні. Спільними зусиллями перемога буде за нами!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА ЗСУ!

Перегляд фото за посиланням: https://cutt.ly/7F1yMtE