ШКІЛЬНИЙ КОНКУРС ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ

Date: 21 грудня 2021 о 16:16, Refreshed 21 грудня 2021 о 16:20

20 грудня відбувся шкільний конкурс патріотичної пісні «Дух України у піснях народу!»

На початку конкурсу ведучими було представлено журі, до складу якого на чолі з директором НВК Котляром О.С. увійшли: заступник директора Онищенко О.В., соціальний педагог Курта А.Ю., бібліотекар Довбиш О.В. та студентка Київського Національного Університету культури Ковальчук В.В.

Захід нікого не залишив байдужим. Протягом конкурсу в залі вирували почуття палкого, непідробного патріотизму. Зі сцени лунали слова любові до Батьківщини, рідного краю, які висловлювали ведучі Джамал Гурбанов та Ліана Глівінська. Пісні, виконані учасниками, нагадали всім про події на Майдані, Героїв Небесної Сотні, про воїнів, які відстоюють нашу державність, свободу та незалежність. Учасники конкурсу вшанували всіх загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Наприкінці конкурсу з заключним словом та оголошенням результатів виступив голова журі, директор НВК  О.С.Котляр, який зауважив, що всі класні колективи виступили достойно.

У старшій групі призове  І місце розділили учні 10 та 11 класів. Призове І місце отримав дует 9-Б класу (Гуменюк Даша та Коргун Анастасія), ІІ місце виборов дует 8-Б класу (Білогай Олександра, Лисюк Маргарита). Гран-прі у старшій групі учасників отримала солістка 8-А класу, золотий голосочок нашої школи - Кучинська Софія, яка своїм співом підкорила серця всіх учасників конкурсу патріотичної пісні.

Виступи молодшої групи були не менш яскравими. Учні 5-их класів з дитячою безпосередністю та неабияким запалом виконували свої пісні, які зривали оплески у глядачів. Найяскравішими виступами стали композиції 5-Б класу (І місце), 5-В класу (ІІ місце), дует 6-Б класу у складі Анни Струтинської та Марії Білявської (ІІ місце). Гарні враження залишили виступи колективи 6-В класу (ІІІ місце), 7-В класу (ІІ місце) та 7-Б класу (ІІІ місце).

Конкурс патріотичної пісні закінчився на хвилі загального піднесення та гарного настрою. Велика вдячність усім учням, батькам і  класним керівникам, які долучилися до створення свята високого патріотизму серед школярів. Слава Україні!!!

Фото з конкурсу