Total 2034 common:people_all_forms

ВИСТАВКА ОСІННІХ КОМПОЗИЦІЙ

Date: 5 жовтня 2021 о 19:40

Щедра осінь бавить око жовто-червоним шатром листочків, різноманіттям квітів, фруктів та овочів. І як же не пофантазувати над багатством таких дарів?

В нашому Понінківському НВК під час дистанційного навчання було організованого виставку-конкурс композицій з природних матеріалів «Золота осінь в Україні». Класні керівники із задоволенням попрацювали зі своїми учнями та їх батьками, щоб створити композиції з осінніх дарів.  На виставці можна було побачити загадкові будиночки, кораблі, тваринки, виготовлені з гілочок, шишок, каштанів, овочів та фруктів. Цікавими були творчі проєкти зі створенням чарівних зачісок з листочків. Фантазії в роботі не було меж!

Активними учасниками виставки були учні початкових класів: 2-А клас (класний керівник Крутій І.Ю.), 2-Б клас (класний керівник Назарчук І.Б.), 3-А клас (класний керівник Магнушевська Л.С.), 3-Б клас (класний керівник Маліновська О.В.), 3-В клас (класний керівник Бабіцька І.П.), 4-А клас (класний керівник Шкабара В.В.), 4-Б клас (класний керівник Зеленська С.В,), 4-В клас (класний керівник олійник О.А.);

учні cтаршої школи: 1-Б кл. гімназії Блажевич Максим, Государська Зоряна, Онищенко Вікторія, Яцько Валерія (класний керівник Вєрємєєва Т.О.), 2-Б кл. гімназії  Кочерженко Вікторія, Кравчук Ірина (класний керівник Чаплінська Л.О.), 4-Б кл. гімназії Грама Тетяна, Стопа Софія (класний керівник Райковська Г.М.), 8-Г кл. Бродовський Олег (класний керівник Прендецька Т.О.), 9-А кл. Андрусенко Богдан, Ковальчук Максим, Оніщук Олександра, Самойчук Людмила, Федоренко Назар (класний керівник Євстаф’єва О.В.).

БАЖАЄМО ТВОРЧИХ УСПІХІВ І НАДАЛІ!

Фото робіт