Total 2034 common:people_all_forms

Олімпійський тиждень у Понінківському НВК «ЗОШ I-III ступенів №1, гімназія»

Date: 21 вересня 2021 о 12:38, Refreshed 21 вересня 2021 о 12:50
297 views

З 13 по 17 вересня  у Понінківському НВК «ЗОШ I-III ступенів №1,гімназія» пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту, який цього року відзначають 11 вересня. Олімпійський тиждень і Всеукраїнський Олімпійський урок – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвиток Олімпійського руху в Україні. Олімпійський тиждень – спортивно-видовищний захід, спрямований на  популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху.

Протягом тижня діти ознайомились  з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту та були залучені до цікавих і активних спортивних заходів.

Учні 5-6 класів стали активними учасниками  естафети «Веселі старти»,       7 класи - провели міні-турнір з футболу, 8 класи - пройшли спортивний квест «Ми за здоровий спосіб життя», 9 класи - помірялися силою в перетягуванні канату, а завершився тиждень  змаганнями між учнями 10 -11класів з волейболу.

До проведення   заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури, а й класні керівники. Вчителі основ здоров'я провели уроки здоров’я, де ознайомили учнів з факторами правильного харчування, гігієни, режиму дня. Для учнів 5а та 5в були проведені уроки в ігровій формі, по завершенню яких учні презентували свої творчі роботи на тему «Здоровим бути модно!» та та

В рамках Олімпійського тижня у нашому закладі пройшла зустріч дев’ятикласників з тренером важкої атлетики, майстром спорту Мельником Василем Андрійовичем, який підготував 11 майстрів спорту, 19 чемпіонів та 28 призерів України, 1 майстра спорту міжнародного класу. На зустріч завітали і вихованці Василя Андрійовича: випускник нашої школи, багаторазовий чемпіон та призер обласних змагань, чемпіон України серед юніорів, срібний призер Всеукраїнського турніру з важкої атлетики, володар І спортивного розряду – Левчук Захар та учениця 9-Б класу нашої школи, багаторазова чемпіонка обласних змагань, бронзова призерка чемпіонату України серед дівчат до 15 років 2021 р, володарка ІІ спортивного розряду – Єзерська Анна.

В.А. Мельник розповів про становлення важкої атлетики в нашому селищі, цікаві факти своєї біографії, переможців і призерів різних чемпіонатів з нашого селища. Наголосив гість також про важливість занять спортом і фізичною культурою та відповів на запитання. Захар Левчук та Анна Єзерська розповіли про те, як вони прийшли в важку атлетику, про свої здобутки і поділились планами на майбутнє.

Фото події:

«Веселі старти»

Спортивний квест

Перетягування канату

Зустріч з тренером і спортсменами